Rok akademicki 2019/2020

indeks I

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku akademickiego 2019/2020, wszystkim studentom, a szczególnie tym, którzy po raz pierwszy przekroczyli progi naszej Uczelni, życzymy jak najlepszych wyników w nauce, satysfakcji z obranych kierunków studiów, zapału i niesłabnącej energii oraz spełnienia życiowych planów i zamierzeń. Życzymy by ten                 rok był obfity w wydarzenia, budził                                                         nowe zainteresowania i dostarczał wiele emocji.

IBUK Libra

Ibuk
 Z okazji zbliżającego się Święta Bibliotekarzy i Bibliotek zespół IBUK Libra przygotował NIESPODZIANKĘ.
Od 8 maja do 8 czerwca br. na platformie IBUK Libra dostępnych będzie 900 tytułów publikacji z kategorii „Literatura faktu”.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania.

Podziel się z nami radością czytania

Bookcrossing 1349x1050Szanowni Państwo!
Macie w domu książkę, która Was nie interesuje?
Książkę którą przeczytaliście i teraz zbiera kurz?
Może nietrafiony prezent?
Albo po prostu fantastyczną lekturę, którą chcecie się podzielić?

Zachęcamy do udziału w akcji Bookcrossing, który polega na pozostawianiu przeczytanych książek w miejscach publicznych po to, by znalazca mógł je przeczytać i znów puścić w obieg.
Prosimy o przyniesienie książek, którymi chcecie się podzielić do Biblioteki Głównej WSOSP (I piętro, Czytelnia, Biblioteka Fachowa).
Zebrane w ten sposób książki trafią na powstający w naszej bibliotece regał bookcrossingowy, a potem do rąk czytelników. Otwarcie regału nastąpi 11.12.2017.

Z góry dziękujemy za podzielenie się z nami radością czytania.