Rok akademicki 2019/2020

indeks I

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku akademickiego 2019/2020, wszystkim studentom, a szczególnie tym, którzy po raz pierwszy przekroczyli progi naszej Uczelni, życzymy jak najlepszych wyników w nauce, satysfakcji z obranych kierunków studiów, zapału i niesłabnącej energii oraz spełnienia życiowych planów i zamierzeń. Życzymy by ten                 rok był obfity w wydarzenia, budził                                                         nowe zainteresowania i dostarczał wiele emocji.

IBUK Libra

Ibuk
 Z okazji zbliżającego się Święta Bibliotekarzy i Bibliotek zespół IBUK Libra przygotował NIESPODZIANKĘ.
Od 8 maja do 8 czerwca br. na platformie IBUK Libra dostępnych będzie 900 tytułów publikacji z kategorii „Literatura faktu”.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania.